Türkiye'de ilk ve tek!

Güçlü tarih, sağlam temellere dayanan sektör liderliği. 6.000’den fazla ürün çeşidimizi, aylık 20 milyondan fazla üretim kapasitemiz ile 50’den fazla ülkeye gönderiyor, köklü geçmişimizden aldığımız büyük bir özgüvenle ve gururla ülkemizi tüm dünyada temsil ediyoruz.

Eğitim

Eğitim, iş gücünün yükseltilmesi ve üretkenliğin artırılması için önemli bir bileşendir. İnsana yatırım anlayışı ile Atlas Needle & Sinker gelişim metodolojisini oluştururken uluslararası kabul görmüş değer ve standartları, küresel çapta gelişmekte olan etki ölçümü yaklaşımlarını ve akademik araştırmaları kullanmaktadır.

Atlas Needle kendi organizasyonunun her düzeyi için yüksek kaliteli ve sürekli eğitimleri gerçekleştirerek, sonuçlarını ölçmektedir.

Kalite Yaklaşımı

Atlas Sinker&Needle günümüz kalite felsefesinin ihtiyacı olan değerleri kurulduğu günden bu yana benimsemiş, üretim teknolojisi, insan kaynakları, çevre bilinci, enerji yönetimi ve müşteri memnuniyeti gibi birçok uluslararası standardın ötesine geçmeyi, ölçülebilir ve her aşamada denetelenebilir kalite prosesleri tasarlamayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz, bir yandan sürekli iyileştirme ve sürdürebilirlik alanlarında yatırımlar yaparken diğer yandan müşteri beklentilerinin üzerinde geleceğin kalite metriklerini yaratmak için çalışmaktadır.

 

Dünyada sayılı üreticiler arasında yer alan Atlas Sinker&Needle Kalite Yönetim Sistemlerinin tasarlanması ve uygulanmasında sadece büyük bir sorumluluk taşıdığı tekstil endüstrisine değil etkileşimde bulunduğu tüm sektörlere örnek olmayı başarmıştır.

Üretimde Kalite Hedefimiz müşterilerimizin ve tekstil endüstrisinin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil yarınki ihtiyaçlarını da karşılamak ve gerçekleşen kalitenin tasarlanan kalite ile uyumunu sağlamaktır.

Her geçen gün gelişen Kalite Güvence ve Sürdürebilirlik alanlarında bilimsel yaklaşım politikamız ile yeni üretim, ölçüm ve değerlendirme yöntemleri üzerinde çalışarak hem sektörümüze hem de Toplam Kalite Yönetimi süreçlerine katkıda bulunuyoruz.

İstanbul Ofisimiz

Adres

Çiftehavuzlar Cad. 1. Zer San. Sit. B Blok No: 25/R Bayrampaşa - İstanbul / Türkiye

İletişim Bilgileri

+90 212 613 40 97

contact@atlasneedle.com

Fabrikamız

Adres

Cumhuriyet Mah. Yeni San. Alanı 555. Sok. No: 5 Babaeski - Kırklareli / Türkiye

İletişim Bilgileri

+90 288 512 06 89

contact@atlasneedle.com