Türkiye'de ilk ve tek!

Güçlü tarih, sağlam temellere dayanan sektör liderliği. 6.000’den fazla ürün çeşidimizi, aylık 20 milyondan fazla üretim kapasitemiz ile 50’den fazla ülkeye gönderiyor, köklü geçmişimizden aldığımız büyük bir özgüvenle ve gururla ülkemizi tüm dünyada temsil ediyoruz.

Eğitim

Eğitim, iş gücünün yükseltilmesi ve üretkenliğin artırılması için önemli bir bileşendir. İnsana yatırım anlayışı ile Atlas Needle & Sinker gelişim metodolojisini oluştururken uluslararası kabul görmüş değer ve standartları, küresel çapta gelişmekte olan etki ölçümü yaklaşımlarını ve akademik araştırmaları kullanmaktadır.

Atlas Needle kendi organizasyonunun her düzeyi için yüksek kaliteli ve sürekli eğitimleri gerçekleştirerek, sonuçlarını ölçmektedir.

Kalite Yaklaşımı

Atlas Sinker&Needle günümüz kalite felsefesinin ihtiyacı olan değerleri kurulduğu günden bu yana benimsemiş, üretim teknolojisi, insan kaynakları, çevre bilinci, enerji yönetimi ve müşteri memnuniyeti gibi birçok uluslararası standardın ötesine geçmeyi, ölçülebilir ve her aşamada denetelenebilir kalite prosesleri tasarlamayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz, bir yandan sürekli iyileştirme ve sürdürebilirlik alanlarında yatırımlar yaparken diğer yandan müşteri beklentilerinin üzerinde geleceğin kalite metriklerini yaratmak için çalışmaktadır.

 

Dünyada sayılı üreticiler arasında yer alan Atlas Sinker&Needle Kalite Yönetim Sistemlerinin tasarlanması ve uygulanmasında sadece büyük bir sorumluluk taşıdığı tekstil endüstrisine değil etkileşimde bulunduğu tüm sektörlere örnek olmayı başarmıştır.

Üretimde Kalite Hedefimiz müşterilerimizin ve tekstil endüstrisinin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil yarınki ihtiyaçlarını da karşılamak ve gerçekleşen kalitenin tasarlanan kalite ile uyumunu sağlamaktır.

Her geçen gün gelişen Kalite Güvence ve Sürdürebilirlik alanlarında bilimsel yaklaşım politikamız ile yeni üretim, ölçüm ve değerlendirme yöntemleri üzerinde çalışarak hem sektörümüze hem de Toplam Kalite Yönetimi süreçlerine katkıda bulunuyoruz.

Şirket Politikamız

MİSYON

Amacımız; ürün, üretim ve müşteri hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizin her türlü sektör ihtiyaçlarına ekonomik alternatifler sunmak; müşterilerimize tasarruf imkanları ve ihtiyaçlarına özel projeler, çalışanlarımıza da kendilerini geliştirmek ve uluslararası çapta sektörümüzdeki en başarılı ve donanımlı şirketler haline gelmeleri için fırsat sağlamak.

 VİZYON

Tekstil Örgü Makina sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

TİHİ TEKS, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. Kalitede Süreklilik Uygun Fiyat Karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

KALİTE POLİTİKASI

Etkin, verimli, rekabetçi, üstün performansa odaklanmış, uluslararası tanınırlığı ve saygınlığı olan girişimci bir dünya firması olmak amacı ile toplam kalite yönetim anlayışına uygun bir kalite kültürü oluşturmak, iç ve dış paydaşlarımızın bugün ve gelecekteki gereksinim ve beklentilerini karşılamak üzere ar-ge, üretim, satış süreçlerimizi iyileştirerek, değişim ve gelişimin sürekliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini ve beklentilerini tümüyle karşılayan ürünü, en ekonomik şartlarda, "SIFIR HATA" ile, sürekli ve güvenilir bir kalitede üretmektir.